Ebooki religijne zyskują coraz szerszą grupę odbiorców. Czytelnicy, którzy idą z duchem czasu, chętnie sięgają po elektroniczne czytniki. Urządzenia te można używać nawet wtedy, gdy nie ma dostępu do Internetu. Ekran Kindle nie świeci własnym światłem, a więc nie męczy wzroku tak, jak zwykły monitor. Jakie ebooki wybrać? Religijne treści w szerokim spektrum tematów chrześcijańskich oferuje Wydawnictwo Sumus.

Sklep i księgarnia internetowa udostępnia tradycyjne, drukowane książki, elektroniczne ebooki, religijne obrazy i wiele innych artykułów. Wydawnictwo Sumus stara się, aby asortyment przypadł do gustu każdej osobie, która chce pogłębiać wiedzę dotyczącą tajemnicy wiary. Dostępne są także różańce, krzyżyki i pamiątki-książeczki z miejscem do wypisania życzeń z okazji Pierwszej Komunii. Warto odwiedzić stronę i przejrzeć tytuły wydane w formie elektronicznej.

Ebooki religijne o pielgrzymowaniu

Jedną z naszych propozycji poruszających temat pielgrzymki jest wydana w formie ebooka książka Krzyż Ameryki autorstwa Romana Zięby. Od razu warto zaznaczyć, że nie jest to typowa literatura o pielgrzymowaniu. Jej motywem przewodnim jest 190 dni pieszej wędrówki przez kontynent Ameryki Północnej, które wypełniała modlitwa milionów kroków. Jest to opowieść o zadaniu, jakie człowiek dostaje do wykonania na swoją drogę i o nadziei, która przejawia się w znaku krzyża w chwilach najcięższej próby.

Akcja rozgrywa się m.in. w Kalifornii, Nevadzie, Utah, Kolorado i Teksasie. Bohaterowie spotkali się z mieszkańcami bogatych dzielnic metropolii i biednych faveli, z gościnnymi mormonami, amiszami i Indianami w rezerwatach. To fascynująca relacja z pielgrzymki, pełna autentycznych opowieści!

Rekolekcje na ebookach – religijne rozważania dla małżeństw

Rozważania na cały miesiąc dla małżonków, którzy pragną odnowić swoją miłość znajdziemy na ebookach pod tytułem Królowo małżeństw, módl się za nami! Autorka książki – Ewa Grodzka opowiada o związku dwojga ludzi jako podróży przez życie i wspólnym przeżywaniu przygód, które po drodze napotykają. Gorliwie zachęca żonę i męża do brania przykładu z Maryi, by nie zboczyć ze ścieżki, jaką wyznacza sakrament. Rekolekcje są przeznaczone dla wszystkich par małżeńskich – dla tych, które chcą naprawić swoje relacje i dla szczęśliwie żyjących w zgodzie razem.

Wszystkie książki w wersji elektronicznej z kategorii ebooki religijne są dostępne w formatach EPUB i MOBI przeznaczonych na czytniki Kindle i aplikację Kindle Previewer. EPUB działa na większości urządzeń m.in. na Adobe Digital Edition.

Rozważania różańcowe ks. Dominika Chmielewskiego

Ks. Dominik Chmielewski jest jednym z najbardziej poczytnych autorów naszych ebooków religijnych. Książka w wersji elektronicznej Różaniec ratunkiem dla świata zawiera piękne i niezwykle głębokie rozważania różańcowe. Mają one walor wspaniałych rekolekcji z teologiczną głębią połączoną z ewangeliczną prostotą przekazu. Gorąco zachęcamy do sięgnięcia po tę pozycję, a także inne, dostępne w sklepie internetowym Wydawnictwa Sumus.

Odsłoń więcej polecanych artykułów
Load More In Aktualności

Dodaj komentarz

Zobacz również:

Przewodnik po korzyściach z testów osobowości.

Wyobraź sobie narzędzie, które nie tylko pomaga Ci zrozumieć, co sprawia, że jesteś unikal…