Klocki LEGO® DUPLO® to idealny prezent dla dziecka. Jeśli chcesz podarować swojemu maluchowi upominek, który zapewni mu wiele godzin świetnej i rozwojowej zabawy, postaw na zestaw klocków LEGO®. Wśród zestawów znajdują się zestawy tematyczne, które przypadną do gustu każdemu dziecku. Podczas zabawy możemy przenieść się na farmę pełną zwierzą, targ wypełniony warzywami i owocami czy wybrać się na przejażdżkę pociągiem. Zestawy dodatkowo mają walory edukacyjne, które pomagają w nauce literek i cyferek.

Prezent bez okazji – klocki LEGO dla 3-latka

Klocki LEGO® to doskonały pomysł na prezent, który gwarantuje świetną zabawę i wspiera kreatywność dziecka. Dzięki ćwiczeniu chwytu małych elementów klocki trenują motorykę małą, wspierają logiczne myślenie i myślenie przyczynowo-skutkowe. W skład serii LEGO® DUPLO® wchodzą również zestawy, które mogę być pomocą edukacyjną w trakcie nauki cyferek i literek. Warto dodać, że zestawy są ze sobą kompatybilne, więc w przypadku poszerzenia kolekcji klocków, dziecko będzie mogło miksować ze sobą elementy z różnych zestawów i tworzyć swoje autorskie konstrukcje.

Zestawy LEGO® DUPLO®

Wśród zestawów z serii DUPLO® znajdziemy takie zestawy jak:

  • Zamek z Krainy Lodu

Jest to idealny prezent z serii LEGO® DUPLO® dla dziewczynki. W zestawie Zamek z Krainy Lodu znajdują się trzy figurki LEGO®: Anna, Elsa i Olaf. Zabawka została zaprojektowana z myślą o kreatywnych zabawach, odgrywaniu ról i scenek z filmowego świata Anny i Elsy, które wspierają umiejętności językowe i społeczne.

  • Dzikie zwierzęta świata

Ten zestaw umożliwia naukę nazw zwierząt poprzez zabawę i zachęca do kreatywnego spędzania czasu. Komplet zawiera między innymi figurki żyrafy, pandy, jelenia czy pingwina oraz postać turysty i pilota. Scenki z życia dzikich zwierząt i odkrywców można zaaranżować na tle dołączonych plansz, przedstawiających sawannę, las czy tropikalną plażę.

  • Pociąg parowy

W skład zestawu wchodzą figurki maszynisty i dziecka oraz figurka wiewiórki. Pociąg jest wyposażony w silnik z funkcją ręcznego startu, co umożliwia mu poruszanie się po torach. Ta funkcja czyni zabawkę jeszcze atrakcyjniejszą.

  • Samochody wyścigowe

Zestaw jest wyposażony w dwie figurki kierowców (kobietę i mężczyznę), podium oraz puchar. Dwa samochody z napędem pull-back i akcesoriami zachęcają do zabawy w emocjonujące wyścigi.

To tylko garstka wybranych zestawów, na stronie MojeBambino.pl oferta klocków jest znacznie większa, warto się z nią zapoznać i wybrać najlepszy zestaw dla dziecka zgodny z jego obecnymi zainteresowaniami. Klocki LEGO® DUPLO® to świetny wybór prezentowy, który posłuży dziecku przez długi czas i wesprze jego rozwój.

Odsłoń więcej polecanych artykułów
Load More In Aktualności

Dodaj komentarz

Zobacz również:

Przewodnik po korzyściach z testów osobowości.

Wyobraź sobie narzędzie, które nie tylko pomaga Ci zrozumieć, co sprawia, że jesteś unikal…