O współpracy z native speakerami wspomina się teraz sporo, a lekcje realizowane przez osoby, dla których angielski to język ojczysty, stały się rekordowo poszukiwane. Angielski z nativem, pod okiem zaangażowanego nauczyciela, może przynieść uczestnikom zajęć wyjątkowe korzyści. Oto najistotniejsze benefity nauki języka angielskiego z nativem.

Nauka angielskiego z native speakerem to spójna wymowa

Obecnie niełatwo orzec, ile akcentów jest w angielskim, ale jest ich już orientacyjnie kilkaset. Kiedy urzeka Cię akcent Amerykanów, poszukaj native speakera z Stanów Zjednoczonych. Skoro Twoim marzeniem jest nauka brytyjskiego akcentu, znajdź native speakerów wywodzących się z Wielkiej Brytanii.

Konwersacje z nativem to styczność z autentycznym językiem

Im bardziej autentyczny jest język, z jakim masz kontakt, tym błyskawiczniej zrealizujesz swoje cele w nauce języka angielskiego. Język angielski z nativem to rodzaj nauki, w której kreujesz prawdziwą sytuację rozmowy i możesz w czasie rzeczywistym korygować błędy.

Native speaker poszerza Twoje horyzonty

Rozmowy  o Twoich pasjach i zainteresowaniach mogą być zauważalnie krótszą, w dodatku bardziej przyjemną drogą do językowego rozwoju. Dodatkowo nauka angielskiego robi się zasadniczo prostsza, gdy poznajesz, że Twój nauczyciel jest nietuzinkowym człowiekiem, z którym masz parę wspólnych zainteresowań.

Z native speakerem jesteś pewny swoich umiejętności językowych

Ucząc się języka angielskiego przez zajęcia z native speakerem (sprawdź ofertę kursu angielskiego dla dorosłych z nativem) nieustannie urozmaicasz swój język. Rozmawiając z native speakerem doskonalisz swoje umiejętności w realnej sytuacji rozmowy.

Z native speakerem motywujesz się do mówienia

Jeśli lekcje prowadzi lektor z polski, pokusa mówienia do niego w języku polskim jest spora. Nauka angielskiego z nativem jest wyzwaniem i motywacją, która prędko daje wspaniałe wyniki. Doświadczony native ma umiejętności, jak naprowadzić Cię na właściwe sformułowania.

Odsłoń więcej polecanych artykułów
Load More In Kursy i Szkolenia

Dodaj komentarz

Zobacz również:

Kiedy warto zapisać się na indywidualne kursy językowe?

Nauka języka obcego to proces, który wymaga czasu, wysiłku i regularności. Wiele osób decy…