Przedsiębiorstwa, banki i instytucje w Szczecinie, które potrzebują dostosowanego do wymogów firmy szkolenia in-company, mogą skorzystać z usług specjalistów z Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie. To fachowcy, którzy posiadają w swojej ofercie szeroką gamę kursów i szkoleń zamkniętych, a co najważniejsze, mogą dostosować ich program oraz miejsce i termin zajęć do indywidualnych potrzeb klienta.

Wiele możliwości

Wyższa Szkoła Bankowa oferuje duży wybór szkoleń, z których mogą skorzystać firmy w województwie zachodniopomorskim. Specjaliści oferują również pomoc przy projektach szkoleniowo-doradczych dofinansowywanych z EFS oraz rozwojowych. Proponują również współpracę merytoryczną lub operacyjną przy organizacji konferencji i wyjazdów integracyjnych.

Szeroka tematyka

Eksperci z Wyższej Szkoły Bankowej są przygotowani do prowadzenia w Szczecinie i na terenie całego województwa kursów z różnych obszarów tematycznych. Edukują pracowników z dziedziny ekonomii i finansów, bankowości oraz prawa i podatków. Oprócz tego posiadają wiedzę na temat zarządzania, a w szczególności zarządzania kadrami. Są świetnymi trenerami z zakresu sprzedaży i obsługi klienta. Dobrze radzą sobie również ze szkoleniami dla coachów.

Odpowiednia forma prowadzenia zajęć

Specjaliści skrupulatnie dopasowują formę szkolenia do poruszanej tematyki. Wybierają taki sposób przekazania wiedzy, który pozwoli uczestnikom w możliwie najefektywniejszy sposób zapoznać się z nowymi zagadnieniami i je zapamiętać, a następnie z powodzeniem wykorzystywać zdobyte umiejętności w życiu zawodowym. Podczas przeprowadzanych kursów, oprócz interaktywnych wykładów i prezentacji, należy spodziewać się aktywizujących metod warsztatowych. Specjaliści wykorzystują ćwiczenia zespołowe, scenki, case study, burze mózgów, warsztaty z kamerą, treningi nastawione na kreowanie nowych rozwiązań oraz wszelkiego rodzaju gry – symulacyjne, strategiczne i planszowe.

Pomocne materiały

Eksperci z Wyższej Szkoły Bankowej, prowadząc szkolenia dla pracowników, oprócz werbalnego przekazania wiedzy, dostarczają kursantom przydatne materiały dydaktyczne. Zawsze są one skrupulatnie opracowane przez trenerów i zawierają wszystkie niezbędne informacje z kursu. Przygotowywane są w taki sposób, by były pomocne w codziennej pracy.

Wybór miejsca

Od przedsiębiorstwa zależy wybór miejsca, w którym pracownicy będą się szkolić. Kurs może obywać się w siedzibie firmy w Szczecinie, w innych miejscowościach regionu, salach dydaktycznych Wyższej Szkoły Bankowej lub w ośrodku szkoleniowym. Treningi połączone z wyjazdami integracyjnymi organizowane są w centrach szkoleniowych, ośrodkach wypoczynkowych lub gospodarstwach agroturystycznych.

Specjaliści z Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i bogatą wiedzą z zakresu tematyki oferowanych treningów. Dzięki temu, że są bacznymi obserwatorami rynku, dobrze wiedzą na jakie trudności natrafiają polskie przedsiębiorstwa i są w stanie zaproponować im konkretne rozwiązania, dzięki którym osiągnięcie sukcesu będzie dużo łatwiejsze. Szczegółową ofertę dotyczącą oferowanych przez nich kursów i szkoleń, można znaleźć pod tym linkiem: http://www.wsb.pl/szczecin/kandydaci/szkolenia/szkolenia-i-doradztwo-dla-firm


Artykuł sponsorowany

Odsłoń więcej polecanych artykułów
Load More In Aktualności

Dodaj komentarz

Zobacz również:

Przewodnik po korzyściach z testów osobowości.

Wyobraź sobie narzędzie, które nie tylko pomaga Ci zrozumieć, co sprawia, że jesteś unikal…